Ontdek en creëer jouw horizon. Als mens en als leider.
Het nieuwe ondernemen
Tijdens deze week staan we stil bij de organisatie van de toekomst. Wat zijn nieuwe vormen, welke topics zijn daarbij belangrijk en wat betekent dat voor jouw leiderschap?
Het nieuwe ondernemen komt tot uiting in een kanteling in de manier waarop bedrijven worden aangestuurd. Dit vraagt om te beginnen een diepe overtuiging bij de leider zelf. Hoe kan het anders? Hoe kan het beter?
Deze vragen staan centraal tijdens het Intensive Advanced programma:
- Wat is een purpose-gedreven organisatie?
- Wat betekent het om talent centraal te stellen in alle activiteiten?
- Hoe ziet inspirerend leiderschap er in de organisatie van de toekomst er uit?
- Hoe creëer je als leider en als organisatie het eigen speelveld?
- Wat zijn nieuwe besluitvormingsmodellen en hoe hanteer je die?

Voor wie?
Het programma van Leading Organizations Intensive Advanced is wat ruimer opgezet. Zo is er meer ruimte voor afwisselende activiteiten. Laat je verrassen.
- Alleen voor leiders die eerder een programma binnen Leading Organizations volgenden.
- Dit zijn C-level executives als directeuren, bestuurders, ondernemers en managers van grotere eenheden.
- En deze leiders willen – en durven te – reflecteren op hun leiderschap en visie voor de organisatie.
Er is plek voor maximaal 16 deelnemers.

Startmomenten van dit programma
Leading Organizations Intensive Advanced vindt plaats in Portugal. Al enkele keren reisden we af naar het mooie D’Alijo. Een plek waar jij jezelf – los van de waan van de dag – als leider kunt ontdekken. Je kunt je voor de volgende momenten inschrijven.

Trainingsdag 1
Zondag 4 juni 2023
Trainingsdag 2
Maandag 5 juni 2023
Trainingsdag 3
Dinsdag 6 juni 2023
Trainingsdag 4
Woensdag 7 juni 2023
Trainingsdag 5
Donderdag 8 juni 2023
Trainingsdag 6
Vrijdag 9 juni 2023
Trainingsdag 1
Zondag 16 juni 2024
Trainingsdag 2
Maandag 17 juni 2024
Trainingsdag 3
Dinsdag 18 juni 2024
Trainingsdag 4
Woensdag 19 juni 2024
Trainingsdag 5
Donderdag 20 juni 2024
Trainingsdag 6
Vrijdag 21 juni 2024
Kosten en locatie
Kosten:
€ 3.950,- excl. BTW exclusief vliegticket.
Deze prijs is inclusief vijf overnachtingen, drie maaltijden per dag, alle drankjes, een groepstransfer van en naar het vliegveld (OPO), alle workshops en activiteiten.
Locatie:
6-daagse training in D’Alijo, Noord-Portugal - 4 t/m 9 juni 2023
Schrijf je hier in

De begeleiders
Ton Keunen en Nathalie Paulussen begeleiden het programma. Iedere dag vinden aanvullende activiteiten plaats die gefaciliteerd worden door aanwezige professionals. Het programma wordt gegeven in het Nederlands.
Neem gerust contact met ons op voor vragen en meer informatie.
De locatie
Het verblijf op D’Alijo is een belangrijk onderdeel van deze Intensive Advanced. Omgeven door bergen en natuurlijke bronnen, waan je jezelf in het paradijs. Alles is gericht op het faciliteren van jouw ontwikkeling. In the Mainhouse tref je elkaar voor maaltijden en een borrel. Tussen de activiteiten door kun je je terugtrekken in je eigen kamer of cabin, ontspannen bij de pool of genieten van een massage. Voor meer informatie kijk op: www.dalijoyogaretreats.com.