De Brouters

Over ons

Ton Keunen

Ton Keunen

Owner | Trainer | Coach

ton@brout.nl

Bas Keyser

Bas Keyser

Owner | Trainer | Coach

bas@brout.nl

Sander Vuurmans

Sander Vuurmans

Business Developer

sander@brout.nl

Moniek Hermans

Moniek Hermans

Office Master Mind

moniek@brout.nl

Thijs van Wersch

Thijs van Wersch

Trainer | Coach

thijs@brout.nl

Monica Keunen

Monica Keunen

Consultant | Trainer | Coach

monica@brout.nl

Gerben Roosink

Gerben Roosink

Trainer | Coach

gerben@brout.nl

Michelle Peters

Michelle Peters

Managementassistente

michelle@brout.nl

Ida de Rijke

Ida de Rijke

Trainer | Coach | Assessor | Mediator

ida@brout.nl

Anne Poelstra

Anne Poelstra

Consultant | Trainer | Coach

anne@brout.nl

Betje Koolhaas

Betje Koolhaas

Trainer | Trainingsacteur

betje@brout.nl

Farzana Iqbal

Farzana Iqbal

Consultant | Trainer | Coach

farzana@brout.nl

Hylke van Sprundel

Hylke van Sprundel

Trainingsacteur

hylke@brout.nl

Ingeborg Smal

Ingeborg Smal

Consultant | Trainer | Coach

ingeborg@brout.nl

Ivor Beem

Ivor Beem

Coach

ivor@brout.nl

Jeroen van Venrooij

Jeroen van Venrooij

Trainingsacteur

jeroenvanvenrooij@brout.nl

Jeroen Wijnhorst

Jeroen Wijnhorst

Trainer | Trainingsacteur

jeroen@brout.nl

Joanie van der Sande

Joanie van der Sande

Consultant | Trainer | Coach

joanie@brout.nl

Karel Simons

Karel Simons

Trainer | Coach

karel@brout.nl

Marie M. Stadhouders

Marie M. Stadhouders

Consultant | Trainer | Coach

mariemarcelle@brout.nl

Marike op den Akker

Marike op den Akker

Trainer | Trainingsacteur

marike@brout.nl

Marjolein de Boer

Marjolein de Boer

Consultant | Trainer

marjolein@brout.nl

Marly Teunissen

Marly Teunissen

Consultant | Trainer | Coach

marly@brout.nl

Nicole Lam

Nicole Lam

HR-specialist

nicole@brout.nl

Paul Crone

Paul Crone

Teamcoach | Coach

paul@brout.nl

Robbert van Ede

Robbert van Ede

Trainer | Coach

robbert@brout.nl

Sierdjan Westen

Sierdjan Westen

Consultant | Trainer | Coach

sierdjan@brout.nl

Sylvia Weijmer

Sylvia Weijmer

Consultant | Trainer | Coach

sylvia@brout.nl

Teun Giljamse

Teun Giljamse

Consultant | Trainer | Coach

teun@brout.nl

Tess Keijzer

Tess Keijzer

Consultant | Trainer | Coach

tess@brout.nl

Timo Lamboo

Timo Lamboo

Trainer | Coach

timo@brout.nl

Niels Dengels

Niels Dengels

Consultant | Trainer | Coach

niels@brout.nl

Meer weten? Behoefte aan overleg?

Neem gerust contact op